Jaunumu forums

laiks aktivizēties

laiks aktivizēties

by Ilgonis Vilks -
Number of replies: 1
Sveiciens visiem!

Sāku aktīvi ievietot materiālus. Izveidoju struktūru un ieliku dažus skaistus video. Aicinu paskatīties!

Ilgonis
In reply to Ilgonis Vilks

Atbilde: laiks aktivizēties

by Andris Broks -
22.11.10
Labdien visiem!
Paldies Ilgonim - par aktivizēšanos, jo nāk gadu mija un, ja gribas saņemt kādu lasi uz svētkiem, ir jāievieto te - MOODLE vidē izstrādātie materiāli un līdz 3.decembrim jāsagatavo arī nodošanas-pieņemšanas akts (līguma pielikums Nr.2).
Turiet, lūdzu, mani lietas kursā par notiekošo Jūsu katra dārziņā!
Aivars jau laikam taupīsies līdz februārim, bet visi pārējie ļoti aicināti aktivizēties, lai tā naudiņa nepāržūst.
Kopīgais konteksts mūsu VeF projektam jau sen it kā būtu, to vēl aprakstīju arī Jums jau aizsūtītajā žurnāla SKOLOTĀJS Nr.2,2010 rakstā (būs nodrukāts šajās dienās). Pacešaties iekļauties šajā sistēmā, par kuru esam vienojušies. Apkopojat savu uzkrāto pieredzi - padomus, ieteikumus skolotājiem savās jomās. Galvenais, nesekosim tradicionālajam zubrīšanas un testēšanas variantiem, bet pamēģināsim piedāvāt izglītojošās pētniecības stilā veidotas izstrādnes. Lai skolā nemācās tikai no grāmatām, bet domā par mūsdienu reālo dzīvi, tās aktuālajām vajadzībām, par konkrētām fizikālajām parādībām ap mums un mūsos. Lai vairāk domātu par to, ko un kāpēc darām. Tas motivē, rosina gribu - bet prasa atiet no ikdienas skolas tradicionālisma. Mums ir iespēja to izdarīt - mēs pārstāvam divas Latvijas Universitātes un mums būtu jāpaceļas virs skolotāju līmeņa.
Pašlaik beidzu gatavot savu materiālu paciņu - ļoti drīz tos darīšu Jums zināmu. Proti, kopā ar Pauli esam izveidojuši videomateriālu - lekciju videoierakstus par tēmu VISPĀRĪGĀ FIZIKA skolotājiem, nu tie būtu jādabū iekšā MOODLE sistēmā visu mūsu pieejai. Te ir darīšana ar GigaBaitiem - parastā sūtīšana neiet cauri. Šajās lekcijās apcerēta vispārizglītojošās fizikas būtība un sūtība, kā to derētu šodien aplūkot skolotājiem - ļoti gaidīšu Jūsu vērtējumu, atsauksmes, komentārus un tml. Īsam ieskatam te pievienoju pirmo četru lekciju sauso atlikumu, kas bija redzams uz tāfeles. kā arī dažus mirkļus no pirmās lekcijas video ieraksta.
Visbeidzot, nākamā gada februāra sākumā būs kārtējā LU 69.zinātniskā konference. Taisam visi referātus par padarīto šajā projektā un prezentājam tos fizikas sekcijas fizikas didaktikas apakšsekcijā. Tā ir iespēja uzklausīt arī citus kolēģus, izejot ārpus projekta ietvariem. Par referātu tēmām konferences programmai drīzumā vienosimies.
Veiksmi darbā, Jūsu Brokandris